| Vixie a întrebat:

Eu, acuma 1 an am avut o catelusa pe nume Pufa. A nascut de vreo 2 ori, a treia oara nu stiu ce s-a intamplat, sangera peste tot. Cu fata ei da catelus dulce, dadea din coada si se uita la mine. Nu stiu... avea pui in burta era sa fete. Dar, nu stiu cum s-a intamplat puii erau prea mari. Ea era pikinez. Dar ea s-a bagat dupa o cutie de plastic si a stat acolo ceva timp. Eu cu prietena mea ne-am gandit sa mergem sa o vizitam si vedem muste. Si am inceput sa plang. A murit!
Va rog puteti sa-mi spuneti cauza. Nu era bolnava. Dau funda.♦

2 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Nu a putut sa nasca, e foarte clar. Daca zici ca puii erau prea mari inseamna ca s-a imperecheat cu un caine de talie mare. De ce ati imperecheat-o daca stiati ca nu puteti sa aveti grija de ea?

| viotedy a răspuns:

S-a imperecheat cu un caine mai mare.