| youareabrightbeeburlcudariacristina a întrebat:

Hamsterul meu are viermi intestinali imi puteți spune câteva remedii?

6 răspunsuri:
| Justme79 a răspuns:

Buna nu mă pricep să îți spun ce trebuie sa faci dar în funcție de cât timp îl ai știu de la prietena mea că mai mult de 2 anii nu trăiesc ca și sfat trebuie mers cu el la vreun veterinar happy

| Daaaanaaa a răspuns:

Buna unele alarme (bolile) la hamsteri deseori sunt false deoarece hamsteri se imbolnavesc mult mai greu si sunt chiar foarte putine sanse sa aiba viermi intestinali daca maninca nu scade din greutate si e jucaus nai de ce sa-ti faci griji?

| Justme79 a răspuns (pentru youareabrightbeeburlcudariacristina):

Atunci cred că este bine happy