| lsgsfh a întrebat:

Buna hei dati-mi si mie niste scuze care sa ii zic lu doamna ca sa nu merg la sport! va rog repede maine am sportul... cel mai rapid raspuns fundita! ( apropo sunt buna la actorie:d)

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| DjBl3ndar a răspuns:

Spune-i ca nu te simti prea bine si cand faci sport te doare in partea dreapta. Asa am facut si eu si a mers. Bafta!

| scully a răspuns:

Doamna, azi n-am chef sa fac sportul. Ma doare capul, sunt racita, ma dor ochii, imi curge nasul, ma doare in gat, am scolioza, ma dor picioarele, ma doare inima, ma doare stomacul/burta, ma doare ficatul, APENDICITA, am probleme cu inima, ma dor urechile, m-a prins curentul, a trebuit sa merg la doctor, nu m-a lasat mama sa fac sportul.

| GumitzaDePepene a răspuns:

Pai,ar fi o chestie sa spui ca trebiue sa te duci la un control la doctor si...de obicei merge.sau ii zici ca s-a efectuat un furt pe scara voastra (doar daca stai la bloc) si politia trebuie sa interogheze pe toti. sper ca iti sunt de folos!

| DidiLovesYou a răspuns:

Ii zici si tu ca tie rau...sau ca te doare capul ca asa ti-a fost si ieri ca ai stat mai mult in pat.big grin

Răspuns utilizator avertizat
| metalheart a răspuns:

Daca-i spui ca esti pe stop nu are cum sa nu te creada, iar adica nu te crede ii spui... puteti sa verificati, fii sigura ca nu are ce sa-ti mai spuna.adica ce prof normal la cap te-ar verifica la asta?!

| Andra098 a răspuns:

Deci devil : Ii poti spune ca ai facut cistita thinking, ca te doare piciorul ca ai calcat stramb, ca esti pe stop, chestii de asteaa whistling!