| NOinformation a întrebat:

Ce sa fac? Maine am sport si imi trebuie trening si adeverinta ca sunt apta pentru sport. este deja tarziu si nu am bani [ sunt singura acasa ] si nci nu am ce sa spun m, aine ca a zis fara scuze...tot anul am avut scuze prostesti pentru a nu face sportul [ nu imi datis cuze ca deja numai merg] si fara chesti de genu.trebuia sa fi mai atenta, e vina ta. Faptul e deja consumat.Deci ce sa fac crying P. S: Sper k e buna categoria

1 răspuns:
| PoUfOuLeTe a răspuns:

Spune-i ca ti-a venit menstruatia si ca nu poti face sau nu te du la ora de sport si la ora urmatoare de sport du-te cu adeverinta