| Gixlory a întrebat:

ieri am găsit un cățeluș mic si l-am luat acasă, s-a acomodat cu noi, dar dacă mă vede că plec undeva plânge si nu se oprește până nu s-a cineva cu el, ce sa ii fac? Si noaptea face la fel.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu ai ce sa faci, da nu-l invata asa pentru ca asa va fi mereu. Lasa-l sa planga sa se obisnuiasca ca va trebui sa stea si singur. E inca mic deocamdata, plange dupa mamica lui. Foarte frumos gestul tau, apropo. :3 Sa-ti traiasca si sa fie sanatos si tu la fel.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Este mic, si incă are nevoie de mama lui, de aceea plînge cînd il lasi singur. I al in brate mîngîie l arata i ca l iubesti, sa nu te porti urit cu el sa nu il bati, ce vârstă are catelul, e de rasă? dar tu ce vârstă ai?