| miruna013 a întrebat:

ieri l-am scos pe hamsterul meu roni sa se plimbe pe birou si prin casa, iar la un moment dat s-a oprit pe un caiet si a stat nemiscat vreo 10 secunde. m-am speriat foarte tare ca am crezut ca si-a rupt ceva, ca nu mai poate merge sau din astea, dar el tot nemiscat statea asa ca l-am bagat in cusca si acolo a stat nemiscat vreo 4 secunde si apoi s-a dus pe rotita toata noaptealaughing)voi ati mai patit asta cu hamsterul vostru?

Răspuns Câştigător
| UnicornsAreLove a răspuns:

Nu e nimic anormal.Si eu am avut hamster! Au si ei momente in care nu se misca deoarece cred eu sunt atenti la ceva, sau se sperie de ceva. A si noaptea e logic deoarece ei sunt nocturni.

7 răspunsuri:
| Șttefania a răspuns:

Si almeu face asa
tot timpul!

| UnicornsAreLove a răspuns:

Multumesc pentru funditza!

| miruna013 explică:

Stiu ca sunt nocturni numai ca ziceam ca e era perfect normal si ca nu a patit nimic fizic, psihic nu stiulaughingmultumesc de raspunsurile de pana acum. diseara voi alege un castigatorwinking

| wanda a răspuns:

Citea si el si in cusca connspecta ce a cititlaughing

| MANDY_2679 a răspuns:

A vazut ceva ce i-a captat atentia laughingsi alte animale mai fac asalaughing
probabil i-a placut caietullaughing
sau s-a socatsmug na.
prima data cand iasa la o plimbaricaalove struck

sa-ti traiascaa!kiss

| MaryyraM a răspuns:

Probabil avea emotii

| Clara_6276 a răspuns:

Poate s-a speriatlaughing!