| Șttefania a întrebat:

Tata a gasit ieri un pui de vrabiuta care statea la noi in terasa. A venit si mi l-a dat mie sa ma joc cu el. Eu cand l-am vazut l-am pus in cusca hamsterului meu care a murit. A stat acolo cam 10 minute nemiscat si cand am bagat mana dupa el a inceput sa zboare intr-un colt. Eu i-am dat drumul pentru ca am crezut ca vrabiutele nu pot sta in cusca. Am facut bine ca i-am dat drumul?
PS: Acum este cu fratiorii lui.

9 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Pasarea este a cerului trebuie sa fie libera

| IlegalSmile a răspuns:

Heii...

Ai facut foarte bine happy
Vrabiutele nu sunt obisnuite sa stea in custi... happy
Este un animal salbatic big grin

O zi buna!

| AdriixDoo a răspuns:

Ai facut char foarte bine love struck
Am avut si eu unul... si mi-a murit crying

| ThePunisher a răspuns:

Daca e cu fratiorii lui, da. animalele trebuie sa fie libere, nu tinute in cusca.

| Casandra a răspuns:

Da...ai facut foarte bine...

| Anaeli a răspuns:

Sigur ca ai facut bine. Daca poate sa zboare, inseamna ca poate supravietui singur. In cusca ar fi murit, pentru ca avea nevoie de hrana si caldura emanata de fratii si mama lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hamsterul a murit de frica vrabiutei?

| Yoon a răspuns:

Cum sa nu? eu asa as fi facut ca si tine happy

| AnDrEiUtZuU a răspuns:

Da ai facut forte bine ca i-ai dat drumul!