| anonim_4396 a întrebat:

Ieri mi-am cumparat o broscuta testoasa; vazand ca nu se prea simtea bine singura,m-am dus la magazin si i-am mai luat una, dar putin mai mare. Oare o sa se bata(la magazin erau din acelasi acvariu)!

Răspuns Câştigător
| MariiMelon a răspuns:

Nu, stai linistit. Si eu am doua broscute si nu am avut nici o problema cu ele, dar atunci cand le dau sa manance cea mare obisnuieste sa ia ea mai toata mancarea, de aceea ar fi bine sa le dai de mancare in acvarii diferite.