| IoanaDan2000 a întrebat:

Buna im spuntei si mie cati mai multi papagali cantatori care sa cante frumos si mult, cat mai multe rase. Si pot sa pun femela sau mascul cantator din cele pe care mi le-ati spus cu un perus femelea? am nevoie de cineva care sa stie bine papagalii. >funda

2 răspunsuri:
| Feelings14 a răspuns:

Canarii au cel mai frumos cantec, dar si cel mai lung. daca vrei unul care sa cante, ia un mascul! acela va canta non stop. femelele nu canta, doar piuie. Dar daca vrei sa-ti cante, trebuie sa-l tii singur in cusca

| AnonimNecunoscut000 a răspuns:

Buna surioara laughing canarii!