| pufosheniedebraila a întrebat:

imi doresc sa adopt orice fel de bichon (frise, havanez, bolognese orice rasa) orice culoare. mentionez ca sunt din braila. daca stiti pe cineva din braila sau bucuresti care nu il mai vrea contactati-ma please (trimite-ti mesaj sau site-ul). dau funda + vot :*:*

Răspuns Câştigător
| Lovelyx3Friendly a răspuns:

Stiu eu, adica am gasit pe net si anuntul e adaugat decurand, sa suni, eu iti dau site-ul prin mesaj da da-mi fundahappy

2 răspunsuri:
| WeLoveIceCream a răspuns:

Heeya! Imi poti da si mie siteul pls! Imi doresc FFFFFFFFFFFFFFFFFFF MULT un bichon si nu stiu de unde.V-as fi recunoscatoare, Pimski si pufosheniedebraila.Va rog mult! Multumesc mult!happy

| pufosheniedebraila explică:

Pimski, eu nu pot sa-ti dau funda decat daca imi trimiti site-ul ca raspuns la intrebare. asa ti-as da funda, dar daca nu imi dai site-ul? big grin