| andagoth_9923 a întrebat:

Imi puteti recomanda niste animale de apartament? Ceva micut si care sa se inteleaga cu Zebrele mele Australiene! Ms!

Răspuns Câştigător
| ChrisstinaXdddddddd a răspuns:

1. Porcusor de guineea.
2. Hamster
3. Papagali
4. Harciog
5. Chinchilla
6. Catel : bichon (maltese, frise si havanez), pechinez, mops pug, si-tzu, jack rusell, chiwawa, yorshire terrier.

5 răspunsuri:
| Cookie2275 a răspuns:

Un peste.Nu cred ca o sa se certe cu zebra australiana.

| adriana49 a răspuns:

Buna.Eu ti-as recomanda perusii sau nimfele li se mai spune si mirese.Eu am 2 perusi, 2 nimfe si 2 zebre si se inteleg de minune.

| o1OCXsss a răspuns:

Pai nushtiu cat de bine se vor intelege dar eu pentru apartament ti-as recomanda : 1. un oestisor in acvariu
2. hamsteri in cusca
3.papagali in colivie
4. sau un caine in lesa.
Asta tu decizi.
Sau ceva mai fain ar fi o broasca testoasa, dar asta tine de tine. Funda?

| maria0755 a răspuns:

Ti-as recomadana un catelus mic gen:yorkshire terrier (am si eu unul in varsta de 7 saptamani si iti pot garanta ca e o bucurie) sau un chihuahua

| βeβuşka a răspuns:

Ar merge un catelus de rasa mica cum ar fi bichon sunt mici cresc putin si nu le face nimic pasarilor ti-o asigur ca si eu am un papagal si un caine si se inteleg foarte bine happy