| lovelyyy a întrebat:

Imi puteti spune cit costa un ciine Boo?

5 răspunsuri:
| JammyBrooks a răspuns:

Un pomeranian costa doar 180 de euro

| Khnum a răspuns:

Ca sa obtii un caine aprox la fel ca Boo trebuie sa iti cumperi un Pomeranian si sa-l tunzi :) Poti incerca aici http://www.canisakris.ro/index.php?pgn=caini_agrement&id=151 Numai bine!

| bibiiiy a răspuns:

puppy dog eyes.nu este o rasa dar este cel mai sweet animal din lume.pai cred ca costa peste 500 de euro.sau chiar mai mult.si 1000 de euro.

| MarijuanaCannabis a răspuns:

Boo nu este o rasa.dar e cel mai dulce animal existent puppy dog eyes.si presupun ca costa destul de multhappy

| brokegirl a răspuns:

Un...ce? te referi la cainele Boo?
daca te referi la el atunci trebuie sa stii ca "BOO" nu e o rasa, este un catel dragut. rasa lui este Pomeranian