| anonim_4396 a întrebat:

Ciine imi spune cum se foloseste un card?

5 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Functionarii bancii care ti-a eliberat cardul te pot instrui. Sper ca este vorba despre un card de-al tau nu despre unul gasit.

| asya a răspuns:

Ce fel de card? Exista mai multe feluri:card bancar, card de telefon, card pentru aparatul foto...

| r8driver a răspuns:

Al bagi an bancomat, formezi codul si suma dorita.

bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cardul cui? daca e al tau trebuie sa stii cum sa-l folosesti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Banca emitentă a cardului este obligată să-ţi arate minimul de manevre pentru folosinţa sa, mai puţin Pin-ul care trebuie cunoscut doar de tine.
Pa, pa.