| TheMitOfTheRedEyes a întrebat:

Buna la toata lumea! O intrebare mica...stie cineva vreun profesor/site care sa ma invete si pe mine sa scriu si sa invat japoneza? Sunt interesata si daca mai e si altcineva putem discuta pe facebook :dumitroae alexandra sau pe yahoo pe adresa :dumi.alexa@yahoo.com
(P. S vreau sa invat usor, vreau sa fie un hobby nu sa-mi bag materie pe gat)

Răspuns Câştigător
| tenshi261 a răspuns:

Buna si mie imi place japoneza la nebunie.De aici am mai invatat:
http://www.timwerx.net/home/index.htm
sper ca te va ajuta. funda pls;);)