| Shery a întrebat:

Konichiwa! Dupa cum se vede, vreau sa invat japoneza. E cineva pe aici care stie si vrea sa ma invete?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| carminaburana43 a răspuns:

Limba japoneza se poate invata corect numai de la un japonez. Daca insa vrei sa ramai la nivel de convesatie obisnuita te poti ghida dupa dictionare on line.

2 răspunsuri:
| Shery explică:

@carminaburana43: e adevarat, dar unde gasesc japonez in Romania? crying
am observat ca in scolile japoneze, coreene, chineze etc. americanii/europenii predau engleza. poate ma duc sa le predau engleza, nu? big grin

Răspuns utilizator avertizat