| Betyyyy a întrebat:

mi-am cumparat azi un papagal(perus)i-am pus mancare, apa dar nici nu sa atins de ele.Probabil nu sa obisnuit cu mine, cu colivia dar totusi imi fac griji.Astept sfaturi.

3 răspunsuri:
| AnaigroeG a răspuns:

De nevoie va manca. happy

| elena5stefania a răspuns:

Am si eu doi unul sau mai bine zis am avut ca mi-a murit unul trebui sa-i iau o consaorta, dar asat nu este important asa erau si cei doi dra peste o zi cand lea venit foame au mancat stai linsitita! nu cred ca o sa moara de foame

| rayra a răspuns:

Da prima data papagalul nu se acomodeaza deoarece totul i se pare nou... daca ii este foame in cele din urma se va atinge de mei happy