| anonim_4396 a întrebat:

mi-am luat azi o veverita Degu, si nu stiu ce sex are. dar nu stiu cum sa aflu. ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| JansonLupu a răspuns:

Uita-te la zona pubiana big grin si la coada funda?

6 răspunsuri:
| hhhapciuuu a răspuns:

Da, nu mai pot, m-ati ajutat toti de minune.sad

| mateicoca a răspuns:

Intreaba-l pe cel care ti-a vandut-o, si de ce ai pus intrebarea asta la dragoste si sex? cand au numit-o "dragoste si sex" nu se refereau la baiat si fata cand au scris "sex"

| hhhapciuuu a răspuns (pentru mateicoca):

Stiu, sory : D

| plosnitapufoasa a răspuns:

Uita-te daca are sau nu sub burtica "oute" hahaha

| DianaGabureac a răspuns:

Ciupeşte-o de urechi şi coadă. Mângâie veveriţa pe burtică. Dacă se agită şi are mult chef de joacă, e băiat. Dacă aşteaptă mai mult să o mângâi e fetiţă. Fundiţă?

| IoanaBabyBlue a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, insa stiu ca nu au outele coborate, sunt intra abdominale, deci nu te poti lua dupa asta...