| together4ever a întrebat:

Nu prea inteleg ce e cu "challenge" in miss bimbo. Imi poate explica cineva ce rol are asta?

Răspuns Câştigător
| papooshyka a răspuns:

Challenge-cele doua fete sau provocat, si concureaza care e mai tare, cool, frumoasa din ele amandoua...cred ca te-ai prins... Funda?

5 răspunsuri:
| AnaMaria42312 a răspuns:

Challenge, da, e o provocare intre doua fete, scopul - sa vezi care e mai tare dintre ele. Si ce a spus iulia1 e despre fashion duel, nu despre challenge.

| anonul a răspuns:

Challenge = provocare, te provoaca la cevawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In missbimbo challenge are intelesul de intrecere! Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In missbimbo challenge are intelesul de intrecere!Succes!

| iulia1 a răspuns:

Challenge este un jook de intrecere intre doua fete adica care e cel mai bine imbracata/ succes!