| FetitSa a întrebat:

Ce trebuie sa fac la nivelul 18 la miss bimbo?

nu inteleg unde trebuie sa merg pentru fiecare misiune

funda celui care imi explica >big grin

Răspuns Câştigător
| Fαntαsy a răspuns:

Hei`!

prima data trebuie sa te faci jurnalist: te duci la "the city" apoi la "job center" si dai click pe "start the training course" si te loghezi in fiecare zi ca sa indeplinesti numarul de zile care ti-l cere acolo.

apoi la a doua trebuie sa alegi niste jucatoare si sa le dai niste bimbo cred fiecareia: dai in stanga la "top bimbos", "top gamers", o sa-ti apara o lista cu jucatori. alegi un jucator, dai click pe numele lui si dai la "look at profile", undeva pe profilul ei o sa ai 5 bulinute, dai click pe una din ele si o sa-i dai un anumit numar de bimbo cred care coincide cu nr de bulute alese de tine happy

la a treia trebuie sa faci 150. 000 de bimbo atitudine.: o faci jucand jocuri, de la beauty center sau de la boyfriend-ul tau.winking

la a patra trebuie sa te bronzezi si sa te faci blonda :
sa te bronzezi : te duci la "the city", "beauty center", "UV room", si dai in dreapta la "tanning" unde pielea o sa ti se inchida la culoare. (trebuie sa te bronzezi la maxim cum zice acolo, dar nu poti sa folosesti Uv room-ul decat o data pe zi, deci iti va lua cam 3 zile sa faci asta)

ca s ate faci blonda: "the city", "beauty center", " hair stilist", dai click pe o coafura, selectezi din stanga a treia culoare (scrie blonde pe ea)winking

cam atat. phh. succes o. o

1 răspuns:
| ĄŇÐİ a răspuns:

La prima misiune trebuie sa devii jurnalista si mergi la the city la jobs.La a doua trebuie sa dai bimbo cred la 10 bimboline si trebuie sa iti fie valid emailu.La a treia sa ai 150. 000 de bimbo atitudine si la a patra sa iti gaci bimbolina neagra. fundita?