| AromadeVanilie a întrebat:

O intrebare pentru cei care au testoase. Inafara de mancarea de la pet-shop, ce le mai dati sa manance? Ma refer la legume/fructe. Vreau raspunsuri din experienta, nu copiate de pe google. Dau funda happy! Multumesc anticipat.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut la vecina mea ca testoasa ei rontaie tot felul de frunze. Ii da salata cu capatina.

| hp8510p a răspuns:

A mea mananca doar varza si telina

| MisFit20 a răspuns:

Cand aveam testoasa ii dadeam morcovi, putin fierti, foarte putin fierbi cat sa se faca putin moi.

| karsivan a răspuns:

Inima de vita cruda bucatele mici, cumperi o tai marunt si o pastrezi in pachetele la congelator cand ai nevoie dezgheti cate unul. Eu am imi cumparat alge pentru acvariu si mai minca din alea.

| Calancea_Andreea_1992 a răspuns:

Eu le dau un fel de insecte foarte mici da nu prea stiu cum se numesc insectele alea...