| NumeleMeuNuEsteElSauEa a întrebat:

Am o intrebare si sunt chiar foarte curios sa aflu raspunsul. Exista legume sau fructe care ajuta la marirea penisului? Daca nu, ce ajuta la marirea penisului, ma refer la exercitii sau altceva daca exista ( natural, nu vreau raspunsuri ca : viagra. ) Funda.

11 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

Multumeste-te cu cat o ai! nu cheltui banii pe cine stie ce chestii ca nu exista pe lumea asta nimic sa o faci altfel de cum este!- cati ani ai? si cati cm are?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani ai? nu exista fructe si nici legume pentru asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cica cu cat slabesti cu atat ti se mareste, la nu stiu cate kilograme se adauga 2, 5 cm. La dieta deci laughing.

| sayWhaaat a răspuns:

Trage de el.

| varcolaccc a răspuns:

Leaga-ti penisu de frigider si arunca-l pe fereastra, ai sa vezi ce mare ti se facewinking.

| g4mma a răspuns:

Pai o leguma ar fi morcovul. Leaga un morcov de penis si sigur va parea mai mare.
Un fruct ar fi banana, cu care ar trebui sa faci la fel.
In ceea ce priveste exercitiile iti recomand sugrumarea zilnica a organului de 3 ori pe zi:dimineata, la pranz si seara.
Sper ca ti-am fost de ajutor.Dai si funda? smug

| vali4789 a răspuns:

laughing Doamne cat am ras

| miru20cmrecords a răspuns:

Cred ca glumesti prietenul meu a lesinat de ras.

| Sonjaaa a răspuns:

Putzulica ar trebui sa creasca pana pe la 20 de anisori. dupa intrebare nu cred ca esti nici macar aproape de varsta asta. so don't worry

| costelpopa94 a răspuns:

1. Evita masturbarea in exces
2. Leaga-ti o bila de fier si madular si plimba-te prin casa
rezultate 100%

| WowBlitzz a răspuns:

VitMax va mentine spiritul in sushappy