| anonim_4396 a întrebat:

O sa-mi iau o catelusa din rasa pichinez,va fi roscata spre maro, cu labute si burtica albe.Ce nume sa-i dau?

17 răspunsuri:
| Alinna20 a răspuns:

Sara,Roscovita,Alma,Moli,Simo,Lora.

| bella35 a răspuns:

Brownie(in engleza brown inseamna maro), Bella(in italiana inseamna frumoasa), Dona, Radie(in engleza red inseamna rosu).
Sper ca te-am ajutat!

| gigite a răspuns:

Pyky!

| Céline7 a răspuns:

Milly happy Daca e Timida pune-i Tina ''ti'' de la timida!

| Giulia16 a răspuns:

Picky

| valentingb a răspuns:

Pucca

| 20thoughts a răspuns:

Lizuca sau Pamela. Funda?

| ligiligi a răspuns:

Buna! Mami a avut mai demulttt una.A numito Geana. Poti sa ii pui nume care depinde de personalitatea ei:daca va fi pufoasa pune-i Pufulica, daca va fi grasuta Dodi, daca e sofisticata si draguta Sophie.MULT SUCCES!

| Λl๓a a răspuns:

Alma,Suzy,Lulu,Zuly,Zara,Lessie,Laika, Dona,Bella, Petty, Lora, Sofia, Angy, Lory. Fundita?

| debarba a răspuns:

Maria
Elena
Nuti

| Razeph a răspuns:

Miky, Lisa, Tina, Bety

| SILvyw a răspuns:

Lessie,foxy sau lusy

| DezdemonaM a răspuns:

Angy,sara,lola,pufy,lili,lora,sofia...

| Questo a răspuns:

Am si eu o catelusa din rasa pikinez la fel si se numeste Lisa big grin

| Dannycsa a răspuns:

Pe a mea o cheama Doli :X

| PurpleDark2 a răspuns:

Lola/Lolita,Lilly,Lacky,Puffy,Candy,Katty,Lady,Sasha,Buffy,Chiquita,Codita,Dee-Dee(didi),Lory,Lulu,Maddy,Molly,Nina,Petty,Roxy,Sara,Bella,Betyy.
Te sfatuiesc sa ii alegi numele si in functie de comportamentul ei.

Sper ca ti-am fost de ajutor.:*

| cutzubica a răspuns:

Dai un nume cat mai SPECIAL! Pinky, Perry, Lusy, Laica ..etc