| sweetgirl09 a întrebat:

Ce nume i-as putea da catelusei mele? Este roscata, pichinez codita mica ochi mari bot si labute albe. Vreau sa fie ceva mai special.

Răspuns Câştigător
| andreeamarriaa a răspuns:

Pufa sau Dodolina! Mi se par dragutebig grin

7 răspunsuri:
| AlexandraHNY a răspuns:

Ginger, honey cookie...princess misss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mikey

| alinutzabebitza a răspuns:

Rosiuta sau focxy... Cred ca ti-am fost de ajutor

| chichiale a răspuns:

Tasa sau Lizuca

| vikipedia a răspuns:

Alda chichi funtic roscata frumusica

| Deeyu1000 a răspuns:

Miny sau Ţiţi sau Honey

| alexpcv a răspuns:

De exemplu pe cainele meu il cheama Obelix pentru ca este grasut si ma amuza de fiecare data. Am avut o catelusa pe care o chema Lizuca pentru ca imi pleacea povestea Dumbrava minunata. Daca vrei sa fie cat mai original pune-i un nume in legatura cu ce iti place tie happy