| b33a a întrebat:

Buna,ofer spre adoptie o catelusa de 4 luni foarte jucausa si sanatoasa. Isi cauta stapan in disperare pentru ca toti cei 5 fratiori ai eu au fost adoptati doar ea nu sad una din surorile ei am adoptat-o eu insa pe ea nu mai am posibilitatea pentru ca stau la bloc. Va cer ajutorul disperat pentru ea. Va rogg, cine o vrea sa imi lase raspuns la intrebare sa luam legatura. Precizez ca suntem din Timisoara.

Răspuns Câştigător
| AnniaAKN a răspuns:

Eu zic sa scrii un anunt pe un site si sa specifici toate datele, scrie pe tocmai.ro,am vazut anunturi similare si cunosc pe cineva care a dat catelusi spre adoptie cu ajutorul acestui site.
Sper sa isi gaseasca un stapan cat mai repede, eu am deja un catelus si pe langa asta esti foarte departe, eu zic sa incerci poate te contacteaza cineva, sunt multe persoane care isi doresc un animal de companie.

| b33a explică (pentru AnniaAKN):

Iti multumesc de idee, insa am facut deja acest lucru fara succes sad

1 răspuns: