| sheila_2840 a întrebat:

BUNA. papagalul meu este racit, are secretii nazale, tuseste ...si are ochii rosii. azi am vazut ca i s-au dus si cateva pene din jurul urechii asa de tare ca se vede gaura straight face. ce credeti ca are? stiti ceva tratamente?

Răspuns Câştigător
| NimeniCelebru a răspuns:

Du-l la veterinar. O sa il consulte si o sa-i dea tratament.Sa ai mare grija de el!
Papagalii sunt foaaaarte sensibili!
Pupici dulci, dulci tie si papagalului tau!:*:*

2 răspunsuri:
| さいゆき a răspuns:

Cel mai bine ar fi daca ai merge cu el la un veterinar. cei de acolo stiu mai bine ce trebuie sa faca.

| Dyaaanaaa a răspuns:

Prima data sa il duci la un vederinar si sa-i dai medicamente...