| anonim_4396 a întrebat:

Pentru fanii Justin Bieber.(restul daca nu va convine nu spuneti nimic)
am vazut la mai multe fete, o poza editata dar parca e reala.
Cu fata respectiva si Justin, parca ar fi reala
As dori un site unde gasesc asa ceva ca si imagechef etc.
Sper ca ma-ti inteles.Multumesc.

23 răspunsuri:
| *Baby* a răspuns:

Ok. uite--> http://www.faceinhole.com/us/search-results/?SearchCriteria=justin+bieber --dar trebuie sa ti faci cont. dureaza 2 min! aHHH ce Hot e baiatu` astaaa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci, iei o poza cu tine si cauti pe google "png justin biber"pui poza cu tine la photo scape dai la edit si acolo unde scrie photos si pui poza cu justin, daca se vede fondul de la poza cu justin inseamna ca e fraiereala da nu se vede fondu inseamna ca nu e png.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau id lui justin biber

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te iubesc justin
imi place foarte mult cantecul baby

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna m-ar interesa sa pun o poza cu mine si Justin Bieber multumesc mult

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna mar interesa sa pun o poza cu mine si Justin Bieber multumesc mult

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna mar interesa sa pun o poza cu mine si Justin Bieber multumesc mult

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna mar interesa sa pun o poza cu mine si Justin Bieber multumesc mult

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da este real si imi place de el

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine vrea id lui justin bieber asta este
justin_cool_boy35

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intra pe:www.faceinhole.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Justin biber te ador
andra dutoiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Y love i is a wrianna 16 years schol hallo

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salll vreau idul lui justin bieber oiubesc foarte mult si votati! daca cine va are idul lui iti dau idul meu boldi.monika am 12-ani si ce daca is mica care treaba? sunt mica dar am cap fratee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti super... te amo...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu nu team inteles

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am idiul lui dacal vrei contacteazama la idiul danakulcsar

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu dar te intrev iti place Justin Biber? Eu da.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce frumos canti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt cel mai mare fan justin biber aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si mie imi place justin dar ma enerveaza cca se crede super tare si sa u mai cheme fetele pe scena sa le dea un buchet de flori adus de dansatori sa il dea si apoi o lasa acolo de izbeliste
serios e cam nesimtit, noroc ca e dragut
mai frumos e munro chambers(cautatil si o sa vedeti ca o sa va placa)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa te ia dracului de proasta