| con12ro a întrebat:

pisica mea miauna lung si in continuu,plus ca mai si toarce fara sa o ating,ce e de facut? oare are viermi? am sterilizat-o, deci nu e in calduri. funda

3 răspunsuri:
| Bluebutterfly80 a răspuns:

Mergi cu ea la veterinar! poate o doare ceva!
succes happy

| karsivan a răspuns:

Cere atentie petru ca s-ar putea sa o doara ceva, torsul poate fi din cauza uneni dureri ca si cum ar incerca sa se calmeze, semnele de paraziti intestinali sunt slabire, apetit exagerat si ciudat ex papa ciocolata dulce, scaun moale diareic, sau pa tenie se observa ceva mic alb la fund ca saminta de castravete, mergi la doctor cu ea.

| mary4048 a răspuns:

Mieunatul inseamna ca vrea sa-ti atraga atentia. poate are o durere..mergi la veterinar cu ea!