| Lupusor22 a întrebat:

De ceva timp pisica mea nu prea mai mananca. Daca pun mana pe ea, incepe sa toarca si se tranteste pe o parte, si ma lasa sa o mangai. De obicei ea nu ma lasa sa o mangai... Mai mult, se urca singura in pat (langa mine) si incepe sa toarca,si framanta cu labutele. Lucru pe care nu l-a mai facut niciodata, ea nu suporta sa o aduc eu in pat. Daca o puneam in pat, se dadea jos.
Eu as crede ca este in calduri. Dar am mai observat ca daca o strig, miauna (dar miauna tare, de parca ar avea dureri). Imi este teama sa nu fie bolnava.
Ce sa cred? Oare este in calduri, sau este bolnava?

1 răspuns:
| LaLaura a răspuns:

Nu prea e luna de calduri. Dar conteaza ultima oara cand a intrat in calduri. Du.o la un veterinar pentru un consult ca sa nu stai cu griji, poate o doare ceva.