| NyanMei a întrebat:

poate cineva sa imi spuna de ce nu pot vedea de pe mobil videoclipurile de pe youtube(am internet pe mobil), cand dau pe un videoclip imi spune ca se proceseaza si dupa cateca secunde imi spune solicitare expirata, va rog cine stie sa imi spuna de ce, dau funda.
(am telefon cu touch LG KM900 Arena)

1 răspuns:
| HeliosMetal a răspuns:

Youtube sau orice video de pe internet in general nu merg chiar asa pe orice jaf de telefon sau ce ai mai avea.In primul rand trebuie sa suporte videoul si (asa se zice) trebuie sa poata sa si filmeze.