| camionagiull a întrebat:

De ce se proceseaza greu videoclipurile pe Youtube? ca am cont!

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Probabil, viteza internetului este prea mica.

NOname
| NOname a răspuns:

@camionagiull, inseamna, ca si ei (prietenii tai) au un contract cu o firma (care asigura serviciile de Internet) mai proasta, neserioasa, instabila. Treci la o alta firma (RDS e Ok) si nu vei mai avea probleme de genu'. Succes!

NOname
| NOname a răspuns:

@camionagiull, nu stiu ce sa zic. Eu si ieri, si astazi sunt pe Youtube aproape nonstop, si totul mi se incarca foarte repede, n-am nici un fel de problema. Eu zic, ca totusi e de la cei, care iti asigura net-ul. Oricum, in maxim 2-3 zile isi va reveni. Bafta!

| mgtow a răspuns:

Pt ca netu iti merge prost

| camionagiull explică:

Nu e de la netlaughing))) pentru ca si la uni din lista de la mine mere ca la mine!

| camionagiull explică:

NOname merea bine inainte acu cam so prostit cred ca face niste modificari la Youtubebig grin si prieteni nu-s pe aceleasi firma is si pe RDS

| ady_7524 a răspuns:

E de la inernet! daca vrei sa iti mearga mai bine schimbal

| Naughty a răspuns:

Procesarea in sine tine de doua lucruri:
1. viteza ta de upload
2. viteza serverelor lor de a coda/compresa continutul video

Nu are nici o legatura cu faptul ca tu ai cont sau nu, fara cont oricum nu ai putea incarca un videoclip pe youtube.