| RedNose a întrebat:

Prietenul meu si-a luat o catelusa, mai exact o femela rottweiler si ii cauta un nume. Ce nume credeti ca i s-ar potrivi catelusei?

Răspuns Câştigător
| dydy_2816 a răspuns:

Ronna,Lexi,Gloria,Rarity, Lady,Bonnie,ceara,Kasey,Kira,Jenna, Liza, Mia, Hera, Ruby, Diva. Sper ca te-am ajutat!

13 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! si eu am o corcitura de rottweiler+lup si o cheama Bellalove strucklove struck imi place tare numele astahappy
O zi frumoasa sa ai!

| unknownn a răspuns:

Alexandra e un nume perfect.

| push2gl a răspuns:

Lady

Răspuns utilizator avertizat
| RedNose explică:

O cheama Ronahappy

| LuCi82820 a răspuns:

Karly

| theLOVEsc a răspuns:

Sasha

| SomebodyNamedAnna a răspuns:

Poate Bella?

| Anonimus212 a răspuns:

Chiara.

| teolikka a răspuns:

Lexi, Pucci, Lady, Ivana, Fyfy, Bella, Bella, Suzi, Stela, Iubirica, Kitty, Pufina, Lulu, Albuta, Negruta, Pufulete, Bety, Jessy, Lovely, Lolipup, Acadea... sper sa iti placa si tie si prietenului tau :* pup

| teolikka a răspuns:

Ivana:*