| Aliiinutzatha a întrebat:

Buna puteti sa-mi spuneti unul din voi ce vrea sa arate lady gaga in piesa judas? sau in born this away ceva in gen nu stiu cum era! pls

Răspuns Câştigător
| SongElena a răspuns:

In piesa born this way se refera la a naste un nou drum adica s-o iei de la inceput in viata
iar in piesa judas se refera ca este indragostita de un iudeu
asta cred eu funda?

1 răspuns:
| DidyDiana a răspuns:

Pai in peisa judas lady gaga joaca rolul mariei magdalena si ea il iubeste si pe iuda si pe isus nah ceva de genu si pna la uma ea este omorata nah spre ca t`am ajutat
pupkiss