| Moonster a întrebat:

Pe ce loc a fost Lady Gaga in aceasta saptamana in Utops, cu judas si born this way.

Răspuns Câştigător
| Raresh_4518 a răspuns:

La ultima actualizare adica azi :d lady gaga-born this way locul 9 iar judas pe locul16! astept fundawinking

4 răspunsuri:
| Radioactive a răspuns:

Bron This Way a luat locul 7, iar Judas n-a fost in TOP. http://www.utv.ro/utv/muzica/

| Moonster explică:

Sunteti fraieri amandoi -amandoua, daca judas nu era in top atunci de ce au mai scris asta,, Saptamana aceasta, Lady Gaga isi face pentru prima data aparitia in Utops cu "Judas’, Jennifer Lopez ocupa si ea o pozitie interesanta cu ‘I’m Into You’, iar Katy Perry urca din ce in ce mai mult in top. Sambata de la ora 11:00 si Duminica de la ora 14:00.,, si toul ala de e sap trecuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Decat sa iti zic o prostie (pentru ca nu stiu) mai bine iti zic ca habar nu am, dar sper sa fie cat mai sus deoarece sunt 2 melodii foarte bune.
Pa, pa.

| ankybc a răspuns:

Cu born this way a fost pe 7 si judas nu am gasit-o in top.