| Suzzy_5903 a întrebat:

recent mi-am luat o catelushe si nu stiu ce nume sa ii pun...ma puteti ajuta cu cateva sugestii va rog?

Răspuns Câştigător
| florynnaa a răspuns:

Http://www.caini-pisici.com/....../index.php nu stiudaca ai pe acolo numele daisy. dar mie imi place ft mult funda?

11 răspunsuri:
| Barbie331 a răspuns:

Pai daca e cea din poza, banuiesc ca e bishon, e foarte raguta, pune-i nimele waythy, sau poate pretty, bitzy, summy, sau silya, mica, bee, hannah, si cam astea imi vin mie in minte si imi plac asa mult de tot!

| MisSToXiC a răspuns:

Pe a mea o cheama jessyka si pe asta care mi-o iau o so cheme daisye

| Teodora20 a răspuns:

Buna! Bella, Pucca, Mona, Lizz, Whithy, Blowy, Sandy, Princess, Pinky, Dollie... Sper ca te-am ajutat!

| Dee0tzaA a răspuns:

Depinde cum arata si ce culoare are.Eu am avut catelusa aurie si i-am pus numele Lea. Linda imi place, Bella, Azorica[glumeamlaughing], Maffi...

| Raiden a răspuns:

Bijou :d.

| dannys a răspuns:

Pe a mea o cheama suzzy

| CarmenR a răspuns:

Lizicahappy

| HeartBeat_5869 a răspuns:

Buna!
Linda, Lessy
Blacky, Angie
Daisy, Ginger
Lessie, Sandy
Kinta, Katie
Annie, Missy
Tasha, Laddie
Corra.Roxie
Dona, Pixi
Sper sa iti placa! Te pup.

| UfA a răspuns:

Minu...Este un nume de catelusa foarte dragut si scurt! Pentru ciini trebuie un nume scurt si frumos pentru ca ei sa-l memorize radip!:*

| adinutzu a răspuns:

Suzzy

tasha
pinkie

casha
(chesa)

lilo
lili
mura
anda
adda
bella
pucca

tila

cocolina
cora

mitsi

mara

fla
mica

doggie

dennii

bella

azo

alii

ale

seessii

(sisi)

teiia

kelly

kerry

inna

ele
eli

thaya

roxa

roxxy

maxilia

donna

madii

mali

daissi

tickie`

rossi
rosa

miley

brandy

ladyy

eba

eva
abbe(eibi)

treissi

roziilaa
rozzi
rozic

ica
iza

tirisha

radhika

radie
(reidi)
panni

coca

iri
thaila

carla

cherry

shakira

http://www.zooland.ro/arhiva/nume+cateluse

funda?

| fatadebanigtta a răspuns:

Buna mie imi place LISA.