| Anonimus12468 a întrebat:

Mi-am luat recent un caine, CIobanesc german, si nu stiu ce nume sa-i pun. Ma puteti ajuta? ( Cainele e mascul )
P.S. Nu vreau nume banale + Ofer funda big grin

Răspuns Câştigător
| Naяutσ a răspuns:

Lord, am avut si eu ciobanesc german sad
Sau print! laughing

12 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Avand in vedere ca seamana cu un lup(culori diferite)
Lupu` va fi mai usor de retinut si de tine si de el

| comsacodrut a răspuns:

Cedric,Lord Faunttleroy,ERROL, labus,cezar,Fulger,bolt,rechiee,bobi, jojo, svaiter, rex, rege,...

| Verdant a răspuns:

Frate nu va complicati cu mucea si flocea gardianus nu stiu ce. Zac! Suna frumos.

| bunicisibuni a răspuns:

Micutu,Rex,Ursulet,Zdreanta,Bobi,Rochy,Bucur,Dicsi. Sper ca te-am ajutat funda te rog.

| Angie95 a răspuns:

Am si eu un ciobanesc si il cheama Rembo love struck poate iti place happy

| lizemm a răspuns:

Zagor

| Danciu821 a răspuns:

Labus

| Nelly100 a răspuns:

Google mi se pare dragut... Am o prietena care are un caine si i-a pus numele asta. Sau Ronnie, Florida, Lulu, Sunny sau Sonny etc.

| DreamAsk a răspuns:

Ce parere ai de Gunter, Cardigan sau Shiver? Multa Bafta!

| ViolettaCasttilio a răspuns:

Eu zic mai de graba Magic sau Sparkles