| Lauraquestion a întrebat:

se poate atasa un iepuras de un om cum se ataseaza un catel? Multumesc

Răspuns Câştigător
| adriana543768654567895334 a răspuns:

Iepurii sunt cam fricosi. cam greu se ataseaza. dar in timp poate.

8 răspunsuri:
| kkkkkkkkkkkkk a răspuns:

De ce nu?

| ღGummyTzaღ a răspuns:

Daa :X dar trebuie sa ai multa rabdare love struck

| andragrigoras2000 a răspuns:

Da,dar mai cu teamahee heedar, incetul cu incetul, se ataseazahappynana mea are mai mlti iepurasi! de fapt are curtea plina -plinuta!love struck
imi plac tare mlt acestea animalutza!happycred ca merita sa fie iubite de catre un omhappy

| TheLastDancer15 a răspuns:

Normal :X

| Cristianne a răspuns:

Buna!
Pai nu am avut niciodata un iepure, dar am 3 catei.Pai nu, sigur nu se poate atasa de un om ca si un catel.E normal.Este mai micutz...nu neaparat ca si marime,dar cateii nu stiu.,nu neaparat sunt mai inteligenti, dar sunt mai "omenesti".in plus, cateii sunt cei mai buni prieteni ai omuluiwinking

succes! bye:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se poate atasa dar trebuie sa ai mai multa grija de un iepurasi pentru ca poate scapa si dupa iti pare rau.Cu un iepuras este mai dificil pentru ca sunt speriosi si le trebuie mai mult timp de acomodare.

| Alysée a răspuns:

Vaiii.eu nu m-as putea uita in ochii lui la cat de mult imi plac frigaruile de iepure, si ai de gand sal cresti pana moare sau cand se mareste il duci la bunici la tara?

| kristi22 a răspuns:

Nu, ii castigi increderea cam greu, dar trebuie sa ii dovedesti ca nu vrei sa ii faci nimic.