| forzasteaua a întrebat:

am 15 ani si ma intrebam daca e tarziu sa ma apuc de actorie.adica nu in piese de teatru.in filme.stiti la ce ma refer.am sanse sau nu? eu as urma o cariera pe profil real la liceu...nu ma gandesc sa intru la uman. ce spuneti?

Răspuns Câştigător
| AndutzaAndu09 a răspuns:

Eu spun ca ai sanse! Orice om are dreptul de a incerca. La 15 ani nu e tarziu de loc. Unii oameni joaca si la 40-50 ani sau chiar mai mult. Incearca, poti deveni mare!

Poti sa imi dai te rog funda, pentru. ca eu nu am multe... te rog:Xhappy?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Daca esti la liceu in clasa a 9-a este perfect sa intri la colegiul national de arte Dinnu Lipati la sectiunea actorie,si poate si la pian, poate iti descoperi talente ascunse, succes iti doresc!

| Bhãã-Oficial_Mãduu_1997 a răspuns:

Ai sanse...Dar trebuie sa-ti pregatesti un material pentru a putea sa te lansezi pe mai departe! Funda...Te rog! puppy dog eyes