| Andraaa14 a întrebat:

Am avut o catelusa bolnava de jigodie, care din pacate, a murit acum o saptamana. Daca aduc un pisoi, si sta in locurile unde a stat si catelusa, se poate imbolnavi si acesta de jigodie? Sau jigodia este boala specifica catelului? Va rog sa raspunda cineva priceput.Multumesc.

2 răspunsuri:
| Șttefania a răspuns:

Jigodia nu este o boalalaughing)

| Patry a răspuns:

Orice animal are boala "jigodie" dar nu se ia. O poti pune linistita pe pisoias happy. Imi pare rau pentru catelusa ta! cryingcrying stiu cum e sa iti pierzi cainele pentru. ca al meu a murit inpuscat... puppy dog eyes