| Alexxutsa a întrebat:

Hey! Am auzit de o boala pe nume JIGODIE! Pisica mea a tusit o data infundat si m.am ingrijorat. Poate fi bolnava? Tin sa mentionez ca nu a mai tusit de atunci! Funda+Vot!

6 răspunsuri:
| ndc a răspuns:

Nu pot sa-mi dau seama daca esti trol sau nu stiai pana acum ca pisicile tusesc.

| AnimeChu a răspuns:

Nu ai de ce sa te ingrijorezi pentru pisica. Mai tusesc si ele, poate a racit. O sa-i treaca. Si fosta mea pisica facea la fel.

| janvaljan a răspuns:

"jigodia"este o boala pe care o fac in general cainii, pisica nu are nimic stai linistita...

| GoodBoyLoveGirl a răspuns:

Auzi pisica sa aiba ''JIGODIE,,laughing fato tu ai ceva la caplaughing? aia doar cainii o facrolling on the floorsi pisicile ff rar din vreo 100 vreo 2 pot face

| Pinky0green a răspuns:

Doar la caini

| tatoiu a răspuns:

Ciao sti ceva de parkour
?