| Diarobertaaaa a întrebat:

Catelusa mea a avut in urma cu cateva luni,, jigodie". Din fericire nu a murit si este bine. Dar luni 8octombrie a inceput sa mearga ametitiarbpana la urma a cazut la pamant a inceput sa tremure si, sa faca spume la gura. Am dus-o la veterinar i-a facut o injectie de calmare si a durat 5minute pana am ajuns acasa si cand sa intram in curte a inceput sa faca din nou.am stat langa ea pana si-a revenit apoi am sunat veterinarul si i-a dat calciu.Sincer nici nu am inteles ce are'ori epilepsie sau de la jigodie care I s-a urcat la creier? Acum e bine a trecut o saptamana de cand nu a mai facut dar mai am o intrebare am tot citit pe site-uri si multi caini au murit.bine intr-adevar erau batrani dar mi-e frica ea poate murii?
Si mai ales ia sta la curte iar noi inca nu ne-am mutat la casa si stam la bloc iar seara nu o poate vedea nimeni, nimeni. Nu e singura mai am un caine. Va rog ajutati-ma primul raspuns funda. Scuze daca textul nu este foarte bine inteles. A am uitat sa spun ea are un an si sase luni.

2 răspunsuri:
| aladinbeci a răspuns:

Diaroberta, nu stiu exact ce sa-ti spun. Iti inteleg ingrijorarea. Cea mai autorizata parere in acest sens este cea a medicului veterinar. Eu iti doresc ca animalul tau sa se faca sanatos.

| kytty12 a răspuns:

Ca sa fi sigura ai putea vizita si un alt medic...