| inlove96 a întrebat:

Care are chef sa-mi lase comm, five-uri? Returnez+Funda! http://inlove4ever14.hi5.com

3 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Tu fata m-am cam uitat la intrebarile tale.ai tot aceasta intrebare peste tot.esti obsedata cumva?
nu vezi ca nimeni nu vrea sa-ti dea com pentru ca deja exagerezi?
si ce rezlvi cu comurile alea? decat laude. tot astepti sa fii laudata.ai pus intrebarea la categoria asta pentru ca faci parte din categoria "animale "

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce edituri de gradinita si poze ai straight face

| inlove96 explică:

De preferinta comm-uri cu status-uri sau imag, daca nu puteti adauga cum vreti! si cine vrea status-uri in carnet! va rooog!happy returnez comm-uri+ funda la cele mai multe!