| ohkay a întrebat:

Bună seara TPU. Am două broscuțe cu tâmple galbene, le pică solzii iar de câteva zile nu mai mănâncă... ce poate fi? Am căutat pe internet mai multe informații despre aceste broscuțe dar n-am găsit mare lucru.

Răspuns Câştigător
| BroascaCuElice a răspuns:

Din cauza anotimpului si eu am patit asta cand aveam broasca testoasa.

3 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Iarna broscutele hiberneaza. Este normal.

| untu a răspuns:

Cred ca broscutele se pregatesc de hibernare si sa ascund undeva sa doarma!

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Naparleste asta se intampla. Iar la faza cu mancarea nu stiu ce sa zic vezi si tu daca gasesti raspunsul pe aici
http://www.e-pets.ro/subiecte-forum/broaste-testoase/pagina-4