| dede15 a întrebat:

Buna am primit si eu de cateva zile o broscuta testoasa cu tample galbene si este putin apatica, mananca bine si daca o pun in apa se joaca putin si iese dupa care doarme, are ceva sau este normal? Temperatura apei este d 25 - 26 de grade, deci nu cred ca asta e problema

Răspuns Câştigător
| ღMyrunaღ a răspuns:

Cam cati ani are? De fapt daca acum ai primit-o... Nu e nici o problema, vara mea are o broscuta testoasa si ea era tot asa, acum are 10 ani si doar doare, apoi se trezeste se plimba putin, iar doarme... aceasta e viata lor, nu te speria. Te pup :* Craciun Fericit! Funda?

| dede15 explică (pentru ღMyrunaღ):

Pai e mica pui nu stiu exact cat timp are 2 luni ceva de genu asta e activa cand intra in apa deci presupun ca e ok multumesc! Craciun fericit!

1 răspuns: