| tonyc7 a întrebat:

Buna seara, TPU. Am un caine de talie mare si as dori sa stiu care e parerea voastra, daca e posibil ca vreun taximetrist sa accepte sa intru cu cainele in taxi pe bancheta din spate? Pentru a ma putea deplasa din cartierul unde stau intr-un parc situat in cu totul alta zona. As fi dispus sa platesc mai mult, numai sa ma lase. Credeti ca il pot convinge?

5 răspunsuri:
| Apokales a răspuns:

Tinand cont de taximetristii zilelor noastre, eu cred ca nu vei putea. Trebuie sa fii prea bun in a manipula oamenii.

| romeo78 a răspuns:

Problema este dacă ascultă de comenzi și va sta jos cuminte.
Altfel, nu cred, că oricât ai plăti ar accepta. Eventual ceri un kombi prin stație, spui despre câine și va fi pus în spate.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca cîinele are botniță te va lasa, altfel nu daca este si dintr o rasă periculoasa

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Unii acceptă pentru un cost suplimentar.

| tonyc7 explică:

Ok, Va multumesc pentru raspunsuri.