| anonim_4396 a întrebat:

Stiti ce jucarie este la Mcdonalds saptamana aceasta? Surioarei mele ii plac foarte mult micii ponei si as vrea sa stiu daca mai sunt. Funda si voturi.

Răspuns Câştigător
| คlєxヅ a răspuns:

Duceti-va impreuna acolo, poate gasiti. Desi nu sunt sigur ca mai sunt pentru ca mai sunt si alti copii care le plac acei ponei mici. Parca cand ma duseram vazusem cativa dar nu erau prea multi ai face bine sa te duci la timp pentru ca erau f putini.

1 răspuns:
| Username3423125 a răspuns:

Sunt pana in 16 februarie dar poate mai gasesti, fac promotii destul de des! imi pare daca nu ti-ai cumparat cred ca surioara ta se va simti rau