| Shuka a întrebat:

Stiti cumva unde pot gasi Furby Boom de vanzare la noi in tara?

4 răspunsuri:
| DenisaDeniiiTpu a răspuns:

Nu se gasesc inca in Romania! NICI MACAR FURBY 2012 laughing))) Si eu as fi vrut sa apara si aici, dar singura solutie e sa il comanzi in Canada, America sau U.K. (asta daca ai prieteni pe acolo, altfel nu se poate, fiindca toate magazinele de acolo livreaza doar in tarile respective, nu si in Romania). Sau o varianta e sa vizitezi una dintre aceste tari si sa iti cumperi de la un market gen Kaufland, Carrefour sau Cora la noi.

| Briana02 a răspuns:

Buna! Din păcate încă nu a apărut in Romania.Mai așteaptă.

| PricopIulya17 a răspuns:

Da, se gaseste la Noriel sau la Carrefour cu 299, 99 lei.

| Ovidiu-dumitru_Motea_1977 a răspuns:

Se gasesc la eMAG (cu 455 lei), la okazii( intre 10-441 lei) si la aproape toate magazinele online de jucarii!