| Sophie90 a întrebat:

Buna sunt din Iasi si caut un catelus bichon.Cine ma poate ajuta sa gasesc, in varsata de 2-3 luni la 5- 10 Euro.Pliz help me. (funda)

Răspuns Câştigător
| PhotoIsMyLife a răspuns:

@funky2 Păi zi așa, păi da de la prieteni poți lua și gratis.
Dacă nu vrei de la un pet shop, poți să cauți pe net, sau de la cineva necunoscut costă cam 6-15 milioane, de la prieteni poate 50 lei, un milion, nu știu...

6 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Bună!
Crezi că un cățel costă 12-40 lei laughing
Costă între 7 și 15 milioane.
Păi poți găsi prin magazine de animale, la centre de adoptie, în mall-uri la pet shopp-uri, pe net.
Baftă!

| Sophie90 explică:

Am avut un pui care l-am luat cu 10 euro pentru o prietena de-a mea

| Sophie90 explică:

Bani am cai nu-i o problema dar nu ma indur sa dau pe el atatia bani ca nu e din aur

| ahlrh a răspuns:

5-10 euro?
Da ce crezi tu, ca sunt jucarii?laughing)

| ViseColorate_4467 a răspuns:

Probabil ca cel pe care l-ai cumparat pentru prietena ta nu era nici pe depaaaaarte bichon. un bichon rasa pura in pet-shopuri costa in jur de 1500 leilaughing... cu 10 euro nu cred ca vei gasi nici un fel de catel rasa pura...la banii astia.mai bine iei un maidanez de pe strada. macar stii ca faci un gest cat se poate de frumos si ii vei oferi un adapostbig grin

| kittty a răspuns:

raised eyebrows. Cainele Bichon. e o rasa pretentioasawinkingconcluzia e ca are si un pret pretentios, nu vei gasi un caine intre 5-10 eurowinking