| lora3u a întrebat:

caut un medic ginecolog foarte bun, din Iasi (de preferat sa fie femeie ). Ma poate ajuta cineva sa gasesc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| EduardGa a răspuns:

Hello! Pot sa iti recomand cu incredere pe doamna doctor ginecolog Ivona Lupascu (fiica renumitului dr.Lupascu) care are cabinetul "Iris", pe strada Strapungere Silvestru, nr. 7. Om mai intelegator decat ea, nu vei mai gasi, crede-ma. Aici e numarul ei dar si al cabinetului: 213. 793, mobil: 0724-474. 262; 0747-323. 598; 0788-236. 092. Iar programul e urmatorul: Luni-Vineri: 13-17, Sambata: 8-10, Duminica: Inchis.
Sa iti fie de folos!

4 răspunsuri:
| matraguna1 a răspuns:

Toma Gabriela sau Tarnoveanu Mihaela (dansa e scurta si la obiect. depinde de tine cum apreciezi modul ei de a se comporta. multi o considera prea rece si distanta si directa)

| Maria_5913 a răspuns:

Eu vi-l recomand pe domnul doctor El Masry Abdelsalam. Nu e roman, dar e un om extraordinar. Are multa rabdare. Eu am fost mai intai la Cuza Voda unde am fost tratata cu multa raceacla. Ce e drept, acolo nu am platit nimic. La cabinet particular are taxe fixe. Am urat intotdeauna sa dau bani la medici asa, prin pliculete sau nu mai stiu cum. Domnul doctor mi-a zis din start cat ma costa si pentru banii pe care i-am dat a facut tot posibilul sa ma vada sanatoasa. Nu am cuvinte sa-i multumesc. Are cabinet in Alexandru, la rond autobuz 28, langa biserica Sfantul Nectarie. Multa sanatate la toata lumea!

| Maria_5913 a răspuns (pentru Maria_5913):

Caut medic ginecolog in Iasi care nu face avorturi. As prefera sa fie femeie.
Am vazut pe forumuri mai multe recomandari, dar din anii trecuti.
La d-na doctor Minodora Diaconu de la Spitalul Cuza Voda a fost cineva? Mi se pare o persoana deosebita, dar nu am auzit nimic despre ea, nici de bine, nici de rau.
Multa sanatate!

| anonim55555555555 a răspuns (pentru Maria_5913):

Am o intr eu am 17 ani nu mia vent ciclu de 2 luni etc ma cearta sau ma consulta etc