| deea_1397 a întrebat:

sunt o mare fana naruto si asi vreau sa-mi cumpar ori accesorii(bandana, inel ca si a lui itachi de ex, ba lentile sharingan)sau haine(costumul lui sakura) etc...
datim direct site-ul!
si sa nu fie scumpe!
funda mare!big grin

Răspuns Câştigător
| azzzzorrel a răspuns:

Http://www.smartbuy.ro/brand/naruto.html

http://www.smartbuy.ro/......78845.html

si eu sunt mare fan naruto

sper sa gasesti

14 răspunsuri:
| Sin a răspuns:

laughing Chiar te astepti sa gasesti accesorii de cosplay in Romania si la preturi acceptabile?
Cam slabute sanse.

| mydreams a răspuns:

Pai gasesti pe net la greu, cauta pe google accesori naruto si gasesti cate vrei si ce iti place, si eu sunt fana naruto, succes!:X

| TobiRami a răspuns (pentru cal3star):

Dap.Am cumparat mai demult de la tine bandana.E super, si chiar ai preturi superbe.Mai aduci accesorii legate de Naruto? Ca ai aici un cumparator multumit happy. Apropo, de la tine am cumparat prima data un lucru "de pe internet".

| cal3star a răspuns:

Vand eu Bandana Naruto.
40 RON + 10 RON Transport

http://www.okazii.ro/......a126030719

Bandana este din metal.

Poti avea incredere numarul de calificative ale contului meu spune tot ( 1 calificativ = 1 tranzactie facuta cu cineva)

Am cel mai mic pret din Romania.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http:// www.smatrbuy.ro/brand/naruto.html aici poti gasi sper ca te am ajutat si eu la fel urmaresc naruto de cand a aparut pe ecrane aeam 11 ani si acum am 15 si sunt disperata mai ales shippuden imi place la nebunie de naruto si sakura eu as vrea ca sakura sa ramana cu naruto pentru ca naruto o iubeste an fine sunt o mare fana a lui naruto si as vrea sa imi comand lentile saringan;)):d:-*pa

| Amiira a răspuns:

Magazin otaku pentru fanii anime si manga romani, http://cihaya.ro

| Lolol8888 a răspuns:

Cherry_Lee_1993 ai vandut costumul sad?

| 20cmrecords_2725 a răspuns:

Esti de-a meahappy.Eu caut un inel ca al lui itachi.big grin

| Vlad_Ilina_1988 a răspuns:

Forever-young.ro categoria cosplay

| Cherry_Lee_1993 a răspuns:

Vand eu costum de Sakura: http://www.okazii.ro/......a119208973

| Buhus_Catalin_1997 a răspuns:

Am eu manusi naruto bandane din satul frunza si apei dau cu 50-100 lei daca vreti ma gasiti ope cata_slick_99