| anonim_4396 a întrebat:

Buna toata lumea! Mi-a venit o super idee:sa infiintez o trupa muzicala. M-am inspirat din pariu cu viata.Niste idei pentru nume?

9 răspunsuri:
| elenyss a răspuns:

90% din cei care vizioneaza serialul ala vor sa-si faca trupa. Ce naiba are atat influenta?

| adina02 a răspuns:

All time Muisic

| AnonimGirl67 a răspuns:

Da dar chiar merita. Multi oameni mi-au spus ca am voce si in plus nu prea am ce face in timpul liber.

| AnonimGirl67 a răspuns:

Vreau cat mai multe raspunsuri happy mersi ca ma ajutati

| AnonimGirl67 a răspuns:

Multumesc pentru toate raspunsurile date m-am gandit la doua nume:1.Melody sau 2.All Time Muisic care dintre ele va place? Votati!

| AnonimGirl67 a răspuns:

All time music pardon

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna Anda! Uite niste nume care mi-au venit pe moment: Dark dinosaur roar, Summer Love, Cool band, Sexy Fire, mastery, Legend Terror, Dark Angel, secret love, My Best friend forever ( se scurt B.F.F, MY NUMAI DACA VREI TU). Sper ca te-am ajutat! Succes!

| RedGuy a răspuns:

Numele mai putin conteaza, ce conteaza este sa ai voce pentru a canta.

| mihaidenisa10 a răspuns:

BUNA.Poti face din initialele persoanelor cu care faci trupa sau funckylove, terralow, white dancer etc. dar dai funda?